למה טבעי ולמה עבודת יד

העור שלנו מכונה "הריאה השלישית" ונושם פנימה והחוצה את הסביבה שלנו. לא כדאי לתת לו לנשום חומרים טבעיים ואפילו מזינים? לא כדאי לחזק אותו, לשמור עליו ולעזור לו להתחדש? ברור שכן!

לכן כדאי להשתמש בחומרים שעברו כמה שפחות עיבוד במפעל או מעבדה והם הכי קרובים למצב הצמחי שלהם.

בעבודת יד אין מכונות גדולות שצורכות הרבה חשמל ויוצרות זיהום, התהליך פשוט, מקומי וחסכוני. הסבונים מכילים שמן זית אורגני שמיוצר ברמת הגולן, שמנים צמחיים נוספים המעשירים ומזינים את העור והשיער ושמנים אתריים.

הסבונים המוצקים עטופים בנייר ללא ניילון, עם חותמת דיו כמו פעם ומדבקת רכיבים פשוטה, גם היא מנייר. 

נעים להכיר, אנחנו אברהם ושמחה לוין מרמת הגולן.  

"מי נהר" הינו עסק משפחתי שנולד מתוך רצון לייצר לעצמנו מוצרים יומיומיים עם כמה שפחות רעלים. אחד המוצרים האלה הוא כמובן, סבון. חברים ומשפחה התלהבו מהסבונים והתחילו לקנות ולבקש עוד... מכאן הכדור התגלגל ופתחנו עסק של סבונים על טהרת החומרים הטבעיים.

אנחנו מאמינים בתהליך המסורתי, הפשוט, ולעשות מה שאוהבים.

 הסבונים שלנו מבוססים בעיקר על שמן זית. השמן שלנו הוא אורגני ומופק מזיתים הגדלים ליד הבית, ע"י משפחה מהמושב שלנו. רכיבים נוספים הם חימרים טבעיים, שמנים אתריים ושמנים צמחיים המזינים את העור ואת הגוף. 

אנחנו מייצרים הכל בעצמנו ונהנים מכל רגע! את כל המוצרים ניסינו בעצמנו לפני הגיעו למדף, ולא מוכרים מוצר שלא אהבנו לגמרי.  

הסביבה חשובה לנו. אנחנו משתמשים תהליך הכנת הסבון המסורתי שכמעט לא יוצר זיהום. הסבונים מיוצרים בכמויות קטנות, והעטיפות ניתנות למיחזור.

 חשוב לנו לשמור על התהליך הפשוט והביתי על מנת שנוכל לתת לכם מחיר כמה שיותר ידידותי ואפשרי. למשפחות הרוצות לקנות איכות ולחסוך כמה שקלים, יש לנו מחיר מעולה לקניה בכמות גדולה, כי אנחנו יודעים איך זה.